AUKŠTAKULNIAI

 

Renkantis aukštakulnius labai svarbu įvertinti jų kulno aukštį. Jei esate pratusi vaikščioti su aukštakulniais, tuomet tiktrai rekomenduojame rinktis ir ploną kulną. Tačiau toms, kurios aukštakulbius renkasi tik šventėmis, geriausiai būtų neaukštas kulniukas, ar aukštakulniai su platforma. Mes turime  zomšinius, odinus, eko zomšo aukštakulnius, o kulno pasirinkimas itin platus. Šiuo metu pasirodė įspūdingi nauji aukštakulnių modeliai, kurie išsiskiria savo ryškumus, patogia keltimi. 

Ar patogūs aukštakulniai yra realybė? Tikrai taip! Svarbu, kad pirkdama aukštakulnius atsižvelgtumėte į savo keltį. Tai didžiausis kriterijus šiai elegantiškai avalynei. Jei aukštakulnius dėvint jaučiamas pėdos nuovargis, vadinasi, pasirinkote per aukšta keltimi. Tokiu atveju dažniausiai rekomenduojame rinktis aukštakulnius su platforma. Ji padės jaustis stabiliai, neskaudės pado, kojai neteks visas krūvis, tikai verta apie tai pagalvoti.

Tikriausiai esate girdėjusios, kad geriau rinktis vienu dydžiu didesnius aukštakulnius. Iš dalies, ši rekomendacija yra teisinga. Rekomenduotina bent 0,5 cm. didesnis dydis, nes dėvint avalynę aukštu kulnu yra didesnė tikimybė jausti nuovargį, dėl kurio koja pabrinksta. 

Kiekviena moteris renkasi tokį aukštakulnių modelį, kuris jai priimtiniausias. Mūsų klientėms patinka ir atviro priekio aukštakulniai, ar šiais metai madingas storas kulnas. 

Rikiuoti:
Rodyti:
Rodyti: Lentelę Sąrašą