AULINIAI

Auliniai batai (angl. top boots) įvardijami batai su aulais, dengiančiais bent dalį blauzdos. Šiandiena aulinukų pasirinkimas itin platus. Tačiau svarbu atkreipti dėmesį ir į šios avalynės patvarumą oro sąlygoms, nešiojimo dažnumą. Asortimente turime lygiapadžių aulinių batų, ant tvirto kulno, elegantiškų aulinukų, aulinukų su platforma. Taip pat aulinukai skiriasi savo medžiaga - populiariausi pagaminti iš eko odos, eko zomšo. Aulinius batus patogu avėti prie įvairios aprangos - suknelės, sijono, kelnių, svarbu pasirinkti patogų ir įvaizdį papildantį modelį. Auliniai batai gali būti su minimaliu pašiltinimu, arba itin šilti, su kailiu. Pastaraisiais metai aulinukai stebina detalių gausa ir įvairiomis spalvomis. Klasikiniai kuodi auliai batai vis dar populiarūs, bet jiems nenusileidžia ir žalsvos, mėlynos, rudos, bordo spalvos aulinukai. Vyrauja tendencija klasikinius žieminius  keisti į aulinukus su pašiltinimu, nes jie elegantiški, patogesnio modelio ir gražesnio dizaino. www.dubateliai.lt prekiaujame tik moterims skirtais auliniais batais ir galime pasiūlyti begalę įvairių stilingų aulinukų modelių.

Naujas rudens sezonas visuomet kviečia atsinaujinti, jūsų patogumui, asortimentas pildomas kiekvieną dieną, todėl naujausi aulinukai bus puslapio viršuje. Prie kiekvieno modelio rasite tikslią dydžių lentelę, kuri leis patogiai išsirinkti. Tikimės, kad rasite savo mylimiausius aulinius batus

Mūsų elektroninėje parduotuvėje batus išsirinksite nesudėtingai. Prie kiekvienos prekės pateikta dydžių lentelė su gamintojo nurodytais duomenimis - batų dydžiu ir vidpadžiu. Jums teliks išsimatuoti bėdą ir pasirinkti norimą dydį. Batai internetu - geriausias sprendimas, sutaupysite savo laiką, bei galėsite atidžiai išsirinkti. 

Rikiuoti:
Rodyti:
Rodyti: Lentelę Sąrašą