ŠALIKAI IR SKARELĖS

Šaliai, šalikai, skaros, ko tik širdis geidžia. Mūsų asortimentas - kiekvienos skoniui. Daugelyje skarų ir šalių sudėčių rasite vilną, kuri audinį padaro šiltu ir jaukiu. Ypač platus kelių spalvų skarų pasirinkimas. Renkantis siūlome atkreipti dėmesį į skaros matmenis. Šalikas ar skara - tinkamas aksesuaras pakeičiantis visą garderobą. Pirkti šalius, šalikus, skaras, skareles internetu ypač patogu, nes galite ramiai apžvelgti visą asortimentą ir taip sutaupyti savo laiką. 

Šiais - 2020 metais ypač tampa populiarūs šaliai marginti peizažais, burbuliukais, ar ombre raštais. Tokiu šaliu galima apsisupti, naudot]i jį vietoje megztuko. Skaros, kurias renkatės gali būti puoštos karoliukais.  Siūlome nevengti ryškesnių skarų aksesuarams. Būtent jie skirti pabrėžti aprangos detales. 

Ypač madinga movai, - kelis kartus per kaklą dedami šalikai, kurie labai dailiain atrodo prie palto, ar kailinukų. Movus nesunku derinti ir prie striukės.

Dubateliai.lt asortimente didžioji dalis šalikų, šalių ir skarų pagaminti iš medvilnės, vilnos, bei odai draugiškų medžiagų, kurios nesukelia alergijos.

Tiek šalius, skaras ar movus siūlome skalbti neaukštoje temperatūroje. 

|šalikai|skaros|moterims aksesuarai|movai|

Šioje kategorijoje nėra prekių.