Prekių pristatymas

Mieli, dubateliai.lt pirkėjai,

Prekes stengiamės visuomet pristatyti kuo greičiau, kaip tai būtų įmanoma. Jeigu prekės reikia skubiai - siūlome prieš jos pirkimą susiekti mūsų svetainėje nurodytais kontaktais ir suderinti jos gavimo laiką. Savo asortimente turime daugiau nei 10 000 prekių modelių, taigi, tokio kiekio prekių netalpiname savo sandėliuose, bet tiesiogiai imame iš jos gamintojų sandėlių. Kaip ir visiems, taip ir mums pasitaiko nesklandumų - gamintojai atšaukia prekės rezervaciją mūsų neperspėję, išsiunčia prekę su defektu, kurjeriai vėluoja pristatyti siuntinius. Tikrai kartais taip būna, todėl Jūsų visų norime paprašyti supratingumo. :) Kiekviename darbe būna ir žmogiškųjų klaidų. Jeigu norite pasiteirauti apie savo užsakymą, ar manote, kad jo per ilgai laukiate, ar iškilo kiti klausimai, visuomet lauksime laiškų info@dubateliai.lt

Prekes pristatome tik darbo dienomis, nes savaitgaliais nei mes, nei gamintojai, nei kurjerių tarnybos nedirba, todėl dienos skaičiuojamos nuo pirmadienio iki penktadienio.

Malonus  laiškas- paisteiravimas Jums pridės karmos taškų. :) 

1.      Prekės pristatomos per  7-10 darbo dienų, išskirtinais atvejais pristatymas gali užtrukti iki 14 darbo dienų. Ši tvarka taikoma ir toms prekėms, kurioms atsimamos Kaune, Žužo shop parduotuvėje. Jeigu prekes turime parduotuvėje, apie tai Jus būtinai informuosime.

2.      Prekės pristatomos kurjeriu arba Lietuvos paštu.

3.      Prekės pristatomos nemokamai jeigu pirkimo suma yra didesnė nei 40€ (140 Lt).

4.      Kurjeriu prekės pristatomos tik darbo dienomis, 8-17 val. Jei šiuo laiku nebūnate nurodytu adresu rinkitės pristatymą paštu.

5.      Pristatymo kaina yra fiksuota ir nekinta perkant daugiau nei vieną prekę. Perkant daugiau nei 10 vnt. pristatymo kainą būtina iš anksto suderinti su dubateliai.lt

6.      Visos prekės siunčiamos Lietuvos paštu turi registracijos kodą, todėl gausite siuntos sekimo numerį.

7.      Pristatymo kainos:

2,60€  – kurjeriu

Akcija!  Šiuo metu pristatymas Lietuvos paštu tik 1€

 

Bendra informacija:

1. Prekes Pardavėjas pristato Lietuvoje (išskyrus Kuršių Neriją).

2. Pirkėjas, užsakymo metu pasirinkęs prekių pristatymo paslaugą, įsipareigoja nurodyti tikslų prekių pristatymo adresą, pašto kodą, nurodyti tikslų kontaktinį telefono numerį ir kitą papildomą informaciją (laiptinės kodas ar pan.).
3. Pirkėjas įsipareigoja prekes priimti pats. Tuo atveju, jei Pirkėjas prekių pats priimti negali, o prekės pristatomos nurodytu adresu, Pirkėjas neturi teisės reikšti Pardavėjui pretenzijų dėl prekių pristatymo netinkamam subjektui.
4. Pirkėjas įsipareigoja priimti prekes sekančią dieną nuo pranešimo gavimo, kad jam bus pristatyta siunta. Pirkėjui nepriėmus ir/ar neatsiėmus siuntos ji vežama pakartotinai. Dėl pakartotinų pristatymų Pardavėjas turi teisę apmokestinti Pirkėją, jei dėl šių pristatymų bus patirtos papildomos išlaidos.
5. Prekes pristato Pardavėjas, Pardavėjo įgaliotas atstovas (kurjeris).

6. Pardavėjas pristato Pirkėjui prekes vadovaudamasis Prekių aprašymuose nurodytais terminais. Išimtiniais atvejais prekių pateikimas gali vėluoti dėl nenumatytų, nuo Pardavėjo nepriklausančių aplinkybių. Tokiu atveju Pardavėjas įsipareigoja nedelsiant susisiekti su Pirkėju ir suderinti prekių pateikimo sąlygas.
Visais atvejais Pardavėjas atleidžiamas nuo atsakomybės už prekių pateikimo terminų pažeidimą, jeigu prekės Pirkėjui nėra pateikiamos arba pateikiamos ne laiku dėl Pirkėjo kaltės arba dėl nuo Pardavėjo nepriklausančių aplinkybių.
7. Pristatymo kaina yra fiksuota ir nekinta perkant daugiau nei vieną prekę. Perkant daugiau nei 10 vnt. pristatymo kainą būtina iš anksto suderinti su dubateliai.lt Pirkėjas privalo nedelsiant informuoti Pardavėją, jeigu siunta pateikiama sulamdytoje arba kitu būdu pažeistoje pakuotėje, jeigu siuntoje pateikiamos neužsakytos prekės arba netinkamas jų kiekis, nepilna produkto komplektacija.
8. Pirkėjas pristatymo metu pastebėjęs pakuotės pažeidimus privalo kurjerio pateikiamame siuntos pristatymo dokumente nurodyti pastabas arba surašyti atskirą aktą dėl šių pažeidimų. Tai Pirkėjas privalo padaryti dalyvaujant kurjeriui. Neatlikus tokių veiksmų Pardavėjas yra atleidžiamas nuo atsakomybės prieš Pirkėją dėl prekių pažeidimų, susijusių su pakuotės pažeidimais, kurių Pirkėjas nepažymėjo kurjerio prekių pristatymo dokumente.
9. Pirkėjas savo nuožiūra negali keisti prekių pristatymo adreso kai siunta yra išvežta. Jeigu pristatymo vieta yra pakeičiama asmeniškai tariantis su kurjeriu ar kita pristatymą teikiančia tarnyba, Pardavėjas neatsako už siuntų pristatymo termino vykdymą bei turi teisę papildomai apmokestinti Pirkėją už patirtas papildomas išlaidas dėl savavališko kliento pristatymo adreso pakeitimo esant išsiųstai siuntai. Patirtos išlaidos gali būti padengiamos išrašant papildomą sąskaitą Pirkėjui, arba  išskaičiuojamos iš grąžinamų prekių sumos.